Loading...
راهکارها2018-12-17T16:37:10+03:30
با ما تماس بگیرید!

کسب و کارهای الکترونیک

شرکت پان با هدف ایجاد بستری مناسب در مسیر رسیدن بنگاه ها به بازار ،آماده ارایه خدمات مناسب می باشد . مهمترین اهداف شرکت پان با ارایه خدمات مذکور نزدیک شدن ارتباطات ، دستیابی به بازارهای جدید ، کاهش هزینه ها و … می باشد.

فروشگاه های اینترنتی

شرکت پان در راستای گسترش تجارت الکترونیک و همسوئی با بازار پر مخاطب آن آماده ارائه خدمات متنوع می باشد.ارائه خدمات شامل دریافت ،توزیع و انبارداری می باشد .

مدیریت اسناد مناقصه

چنانچه تمایل دارید در برگزاری مناقصه ای شرکت نمایید و با محل برگزاری آن فاصله دارید یا صرفاً قصد خریداری اسناد آن مناقصه را دارید ولی در آن محل نماینده ای ندارید ،با استفاده از خدمات مدیریت اسناد مناقصه شرکت پان امکان حضور ،دریافت و یا شرکت در برگزاری آن مناقصه را خواهید داشت.نمایندگی های متعدد شرکت پان آماده ارائه خدمات مناقصه با بالاترین کیفیت می باشد.

سوغات‌رسان

چنانچه قصد دارید در مناسبات خاص اسباب شادی دوستان و عزیزان خود را فراهم نمایید خدمات سوغات رسان شرکت پان با افتخار آماده ارایه راهکارهای مختلف می باشد. با بهره مندی از این خدمات می توانید پس از ثبت درخواست خرید هدیه مورد نظر خود و ارسال و تحویل آن توسط شرکت پان نزد عزیزان خود از دور به تماشای لبخند آنها بنشینید.

ارتباط با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت سفارش و آگاهی از نحوه دریافت نمایندگی همین الان با ما تماس بگیرید.

نام خانوادگی *
نام *
ایمیل *
موبایل *

موضوع

سوال شما؟