Loading...
درباره ما2019-05-08T11:12:40+03:30

ارسال محموله های خود را به ما بسپارید!

با ما تماس بگیرید!

پیشرو ارتباطات نوین

شرکت حمل و نقل سریع داخلی پانکس با دارا بودن بیش از 120 دفتر نمایندگی در سراسر ایران و بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و امکانات پیشرفته و نیروهای متخصص به مشتریان خود خدمت رسانی می نماید . همه روزه ما در فواصل طولانی با هدف ارتباط افراد و مشاغل آنها در سراسر ایران در حرکت هستیم.

مرسولات ، اسناد ، مدارک و کالاهای تجاری شما را با دقت فراوان دریافت و به گیرنده تحویل می دهیم و همواره بر اهمیت بالای هر مرسوله ای برای شما و مشتریان شما واقف هستیم. هر آنچه شما نیاز دارید را به هر کجا تمایل دارید برایتان ارسال می کنیم.

همواره در طول مسیر حمل ، شما را از وضعیت مرسوله مطلع خواهیم کرد ، همچنین می توانید خدمات رهگیری ما را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید . اگر پایان مهلت تحویل مرسوله شما فردا می باشد ویا تاکنون به آن مقصد چیزی ارسال نکرده اید ما با اشتیاق به درخواست شما آری می گوییم.

در شرکت پانکس همواره بر ارزش ارتباط با شما و مشتریان شما آگاه هستیم و قدردان این توجه و اعتماد می باشیم . شایان ذکر است با هدف ارائه خدمات متنوع حمل و نقل و ایجاد راهکارهای مرتبط با کسب و کارهای الکترونیک و فروشگاههای اینترنتی می کوشیم شریک مناسبی در تجارت شما باشیم.

در شرکت پانکس بر این موضوع واقف هستیم که هرچه تجارت رقابتی تر و گسترده تر می شود تمامی کارآفرینان به دنبال راه حل های ساده تر بوده و این اولویت اصلی ما می باشد . همیشه و در همه حال هدف شرکت پانکس ارائه بهترین خدمات موجود به مشتریان خود می باشد.

ارتباط با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت سفارش و آگاهی از نحوه دریافت نمایندگی همین الان با ما تماس بگیرید.

نام خانوادگی *
نام *
ایمیل *
موبایل *

موضوع

سوال شما؟