Loading...
خدمات2019-05-07T17:50:02+03:30

ارائه راهکارهای نوین جمع آوری و توزیع

با ما تماس بگیرید!

جمع‌آوری

خدمات جمع آوری شرکت پانکس این امکان را به شما می دهد تا همه روزه درخواست جمع آوری مرسولات خود را به ما اعلام نمایید.درخواست شما می تواند در مکان و زمان مورد نظرتان انجام پذیرد.چنانچه ارسال مرسولات شما به صورت روزانه انجام می شود بدون نیاز به تماس تلفنی امکان برنامه ریزی و زمان بندی مناسب وجود دارد.واحد خدمات مشتریان این شرکت طبق برنامه زمانی زیر پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8:00 لغایت 15:30

پنج شنبه از ساعت 8:00 لغایت 12:00

بسته بندی

چنانچه کالای ارسالی مورد نظر شما نیازمند انجام خدمات بسته بندی می باشد شرکت پانکس در راستای حفظ سلامت و امنیت کالای شما هر آنچه را که می باید انجام می دهد.بسته بندی مرسولات شما با رعایت استانداردهای مناسب و استفاده از مواد مصرفی مرغوب با هدف تحویل سالم آن وظیفه و تخصص ما می باشد.

حمل

شرکت پانکس با هدف ارائه خدمات مناسب و مرتبط با نیاز مشتریان خود روش های حمل زیر را ارائه می نماید.

حمل اقتصادی

هرگاه مرسوله شما دارای وزن یا حجم غیر متعارف می باشد ارسال آن طبق روش های حمل سریع هوایی و زمینی پر هزینه خواهد بود ،خدمات حمل اکونومی شرکت پانکس راهکار مناسبی جهت ارسال کالای سنگین می باشد .

حمل سریع

چنانچه قصد ارسال و تحویل مرسوله ای را در زمان مشخص با شرایط خاص دارید خدمات حمل سریع شرکت پانکس بهترین پیشنهاد ما می باشد.

حمل ویژه:

اگر در ذهن خود تصور تحویل مرسوله در ساعاتی خاص با بالاترین سرعت را دارید خدمات حمل ویژه  شرکت پانکس  این امکان را به شما می دهد تا در زمان معین مرسوله را به گیرنده شما تحویل نماید.

شرکت پانکس ، همه روزه در سراسر ایران اسناد و مرسولات شما عزیزان را در مبدا دریافت و کمتر از 24 ساعت در مقصد تحویل می نماید.

حمل بار سنگین:

چنانچه قصد ارسال مرسوله ای با ابعاد یا وزن نامتعارف را دارید شرکت پانکس با بهره گیری از امکانات مناسب جهت دریافت و تحویل آن بهترین و مناسب ترین راه حل را به شما پیشنهاد می نماید تا مرسوله شما در کوتاه ترین زمان به گیرنده تحویل گردد.

توزیع

هرگاه مرسوله شما در مقصد آماده توزیع و تحویل به گیرنده می باشد امکانات متعدد شرکت پانکس موجب آرامش خاطر گیرنده شما خواهد بود. شرکت پانکس جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی طبق هماهنگی با گیرنده اقدام به توزیع مرسوله می نماید. ضمناً چنانچه گیرنده در مقصد حضور نداشته باشد و یا به تعطیلات رفته باشد امکان نگهداری مرسوله در دفتر نمایندگی این شرکت تا زمان بازگشت وی وجود خواهد داشت.شایان ذکر است قبل از تحویل مرسوله در مقصد شرکت پانکس این امکان را به فرستنده می دهد تا نسبت به درخواست عودت مرسوله به خود یا تحویل در مکان دیگر و یا دریافت حضوری توسط گیرنده اقدام نماید.

انبارداری

شرکت پانکس با بهره مندی از فضای مناسب و نیروهای متخصص امکان انبارداری و توزیع مطلوب کالاهای شما را فراهم می آورد.همواره این امکان را خواهید داشت تا به نحوه دلخواه خود یا بر اساس پیشنهادهای خود چیدمان کالاهای مورد نظر را در انبار این شرکت انجام داده و توزیع آن را بر اساس نیازهای خود مدیریت نمایید.با در اختیار داشتن امکانات مناسب جهت مشاهده و پیگیری کالاهای خود بهترین راهکار جهت توزیع ،نگهداری و ارتقاء تجارت شما وجود خواهد داشت.

بیمه

هرگاه قصد ارسال مرسوله ای ارزشمند را به مقصد دلخواه خود دارید و نگران بروز خطرات احتمالی و آسیب دیدن آن می باشید شرکت پانکس با ارائه خدمات بیمه کالا از بروز ضرر و زیان احتمالی شما جلوگیری می نماید.

نرخ بهره مندی از خدمات بیمه کالا بر اساس ارزش کالای ارسالی با رعایت اصول بسته بندی مناسب محاسبه و اعلام خواهد شد .

خدمات پرداخت

شرکت پانکس با توجه به درخواست مشتریان خود روش های مختلف پرداخت را به آنها ارائه می نماید.

روش پرداخت به صورت نقدی توسط فرستنده یا گیرنده (نقدی):

در زمان دریافت مرسوله هزینه ارسال توسط فرستنده به صورت نقدی پرداخت می گردد.

روش پرداخت به صورت پسکرایه:

هزینه ارسال در زمان تحویل مرسوله در مقصد از گیرنده دریافت خواهد شد.

روش پرداخت به صورت قراردادی:

چنانچه شرکت شما با شرکت پانکس دارای قرارداد رسمی جهت همکاری می باشد این امکان را خواهید داشت تا درپایان هرماه نسبت به پرداخت صورت حساب خود اقدام نمایید.

ارتباط با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت سفارش و آگاهی از نحوه دریافت نمایندگی همین الان با ما تماس بگیرید.

نام خانوادگی *
نام *
ایمیل *
موبایل *

موضوع

سوال شما؟